FN3271H-150-99
FN3271H-150-99 TE Connectivity / Schaffner
3DDACEB22C704C8743E50A97C2A349F8A459849EEB476D80F9B517F0A46D5C08.pdf
Виробник: TE Connectivity / Schaffner
Power Line Filters FN3271H-150-99
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: 3 PHASE COMPACT FILTER 520VAC, 1, Packaging: Bulk, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Post, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Approval Agency: CE, ENEC, UKCA, UR, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 150 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3271H-150-99 FN3271H-150-99 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN3270___FN3271-1730563.pdf Power Line Filters 3 Phase Compact Filter 520VAC, 150A, 3271
на замовлення 11 шт:
Кількість Ціна
FN3271H-150-99 Виробник : Schaffner EMC Inc. Schaffner_datasheet_FN3270_-_FN3271.pdf Description: 3 PHASE COMPACT FILTER 520VAC, 1
Packaging: Bulk
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Post
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Approval Agency: CE, ENEC, UKCA, UR
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 150 A