FN3271H-250-99
FN3271H-250-99 Schaffner EMC Inc.
FN3270_FN3271.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 250A CHASSIS MOUNT
Packaging: Bulk
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Post
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Approval Agency: CE, ENEC, UKCA, UR
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 250 A
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250A CHASSIS MOUNT, Packaging: Bulk, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Post, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Approval Agency: CE, ENEC, UKCA, UR, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 250 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3271H-250-99 FN3271H-250-99 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN3270___FN3271-1730563.pdf Power Line Filters 3 Phase Compact Filter 520VAC, 250A, 3271