Продукція > SCHAFFNER EMC INC. > FN3280H-120-35-R69
FN3280H-120-35-R69
FN3280H-120-35-R69 Schaffner EMC Inc.
fn-3280-high-end-line-emcemi-filter-for-machineryequipment
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 120A CHASSIS MOUNT
Packaging: Bulk
Filter Type: Three Phase (Wye)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UKCA, UR
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 120 A
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 120A CHASSIS MOUNT, Packaging: Bulk, Filter Type: Three Phase (Wye), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UKCA, UR, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 120 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3280H-120-35-R69 FN3280H-120-35-R69 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN3280-1949692.pdf Power Line Filters 3 Phase & Neutral Filter 520VAC, 120A, High Performance, R69