Продукція > SCHAFFNER > FN3280H-600-99-R69
FN3280H-600-99-R69
FN3280H-600-99-R69 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN3280-1949692.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 3 Phase & Neutral Filter 520VAC, 600A, R69
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: 3 PHASE & NEUTRAL FILTER 520VAC,, Packaging: Bulk, Filter Type: Three Phase (Wye), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Post, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UKCA, UR, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 600 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3280H-600-99-R69 Виробник : Schaffner EMC Inc. FN3280.pdf Description: 3 PHASE & NEUTRAL FILTER 520VAC,
Packaging: Bulk
Filter Type: Three Phase (Wye)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Post
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UKCA, UR
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 600 A