Продукція > SCHAFFNER EMC INC. > FN3287-20-33-C33-R65
FN3287-20-33-C33-R65
FN3287-20-33-C33-R65 Schaffner EMC Inc.
FN3287_FN3288.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 530V/305VAC 20A CHAS
Packaging: Box
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Voltage - Rated AC: 530V, 305V
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 305 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 530 V
Current: 20 A
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 530V/305VAC 20A CHAS, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Voltage - Rated AC: 530V, 305V, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 305 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 530 V, Current: 20 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3287-20-33-C33-R65 FN3287-20-33-C33-R65 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN3287___FN3288-1730555.pdf Power Line Filters 3 Phase Slim Book Style Standard Line Filter 480VAC, 20A, STB Terminal 33, Cy 3.4uF