Продукція > SCHAFFNER EMC INC. > FN3287-230-40-C26-R65
FN3287-230-40-C26-R65 Schaffner EMC Inc.
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: 3 PHASE SLIM BOOK STYLE STANDARD
Packaging: Bulk
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Approval Agency: CE, ENEC, UKCA, UR
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 305 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 530 V
Current: 230 A
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: 3 PHASE SLIM BOOK STYLE STANDARD, Packaging: Bulk, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Approval Agency: CE, ENEC, UKCA, UR, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 305 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 530 V, Current: 230 A.
Інші пропозиції FN3287-230-40-C26-R65
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3287-230-40-C26-R65 FN3287-230-40-C26-R65 Виробник : Schaffner FN3287_FN3288-3049537.pdf Power Line Filters 3 Phase Slim Book Style Standard Line Filter 480VAC, 230A, STB Terminal 40, Cy 1.5uF