Продукція > SCHAFFNER EMC INC. > FN3288-125-35-C21-R65
FN3288-125-35-C21-R65 Schaffner EMC Inc.
Schaffner_datasheet_FN3287_-_FN3288.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 530/305VAC 125A CHAS
Packaging: Bulk
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Voltage - Rated AC: 530V, 305V
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 305 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 530 V
Current: 125 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 530/305VAC 125A CHAS, Packaging: Bulk, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Voltage - Rated AC: 530V, 305V, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 305 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 530 V, Current: 125 A.
Інші пропозиції FN3288-125-35-C21-R65
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3288-125-35-C21-R65 FN3288-125-35-C21-R65 Виробник : Schaffner FN3287_FN3288-1730555.pdf Power Line Filters 3 Phase Slim Book Style High Performance Line Filter 480VAC, 125A, STB Terminal 35, Cy 220nF