FN3288-16-44-C35-R65
FN3288-16-44-C35-R65 TE Connectivity Schaffner
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: LINE FILTER 530V/305VAC 16A CHAS
Packaging: Box
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Voltage - Rated AC: 530V, 305V
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 305 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 530 V
Current: 16 A
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 530V/305VAC 16A CHAS, Packaging: Retail Package, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Voltage - Rated AC: 530V, 305V, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 305 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 530 V, Current: 16 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3288-16-44-C35-R65 FN3288-16-44-C35-R65 Виробник : TE Connectivity / Schaffner DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=FN3288&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=817993-SF Power Line Filters 16 A 480 VAC STB TERM 44
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
FN3288-16-44-C35-R65 FN3288-16-44-C35-R65 Виробник : TE Connectivity Schaffner DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=FN3288&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=817993-SF Description: LINE FILTER 530V/305VAC 16A CHAS
Packaging: Retail Package
Configuration: Two Stage
Voltage - Rated AC: 530V, 305V
Current: 16 A