Продукція > SCHAFFNER EMC INC. > FN3288-40-33-C17-R65
FN3288-40-33-C17-R65
FN3288-40-33-C17-R65 Schaffner EMC Inc.
FN3287_FN3288.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 40A
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Power Line Filters 3 Phase Slim Book Style High Performance Line Filter 480VAC, 40A, STB Terminal 33, Cy 47nF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3288-40-33-C17-R65 FN3288-40-33-C17-R65 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN3287___FN3288-1730555.pdf Power Line Filters 3 Phase Slim Book Style High Performance Line Filter 480VAC, 40A, STB Terminal 33, Cy 47nF