Продукція > SCHAFFNER > FN3288-40-33-C21-R65
FN3288-40-33-C21-R65
FN3288-40-33-C21-R65 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN3287___FN3288-1730555.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 3 Phase Slim Book Style High Performance Line Filter 480VAC, 40A, STB Terminal 33, Cy 220nF
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3288-40-33-C21-R65 FN3288-40-33-C21-R65 Виробник : Schaffner EMC Inc. FN3287_FN3288.pdf Description: LINE FILTER 40A