Продукція > SCHAFFNER > FN3288-63-53-C21-R65
FN3288-63-53-C21-R65
FN3288-63-53-C21-R65 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN3287___FN3288-1730555.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 3 Phase Slim Book Style High Performance Line Filter 480VAC, 63A, STB Terminal 53, Cy 220nF
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3288-63-53-C21-R65 Виробник : Schaffner EMC Inc. fn3287-fn3288 Description: LINE FILTER 63A