Продукція > SCHAFFNER > FN3288-80-34-C35-R65
FN3288-80-34-C35-R65
FN3288-80-34-C35-R65 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN3287___FN3288-1730555.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 3 Phase Slim Book Style High Performance Line Filter 480VAC, 80A, STB Terminal 34, Cy 4.5uF
на замовлення 4 шт:
термін постачання 63-72 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER SLIM 480VAC 80A STB, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Voltage - Rated AC: 530V, 305V, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 305 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 530 V, Current: 80 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3288-80-34-C35-R65 FN3288-80-34-C35-R65 Виробник : TE Connectivity / Schaffner Schaffner_datasheet_FN3287___FN3288-3579101.pdf Power Line Filters 80 A 480VAC STB TERM 34
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
FN3288-80-34-C35-R65 FN3288-80-34-C35-R65 Виробник : Schaffner EMC Inc. Schaffner_datasheet_FN3287_-_FN3288.pdf Description: LINE FILTER SLIM 480VAC 80A STB
Packaging: Tray
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Voltage - Rated AC: 530V, 305V
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 305 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 530 V
Current: 80 A