Продукція > SCHAFFNER EMC INC. > FN3288HV-16-44-C34-R65
FN3288HV-16-44-C34-R65
FN3288HV-16-44-C34-R65 Schaffner EMC Inc.
fn3287-fn3288
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER SLIM 16A STB
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Line Filters 3 Phase Slim Book Style High Performance Line Filter 690VAC, 16A, STB Terminal 44, Cy 4.4uF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3288HV-16-44-C34-R65 FN3288HV-16-44-C34-R65 Виробник : Schaffner FN3287_FN3288-1730555.pdf Power Line Filters 3 Phase Slim Book Style High Performance Line Filter 690VAC, 16A, STB Terminal 44, Cy 4.4uF