Продукція > SCHAFFNER EMC INC. > FN3288HV-20-33-C36-R65
FN3288HV-20-33-C36-R65
FN3288HV-20-33-C36-R65 Schaffner EMC Inc.
fn3287-fn3288
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER SLIM 20A STB
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Line Filters 3 Phase Slim Book Style High Performance Line Filter 690VAC, 20A, STB Terminal 33, Cy 6.6uF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3288HV-20-33-C36-R65 FN3288HV-20-33-C36-R65 Виробник : Schaffner fn3287-fn3288 Power Line Filters 3 Phase Slim Book Style High Performance Line Filter 690VAC, 20A, STB Terminal 33, Cy 6.6uF