Продукція > SCHAFFNER > FN3288HVIT-10-44-C26-R60
FN3288HVIT-10-44-C26-R60
FN3288HVIT-10-44-C26-R60 Schaffner
FN3287_FN3288-1730555.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 3 Phase Slim Book Style High Performance IT Line Filter 690VAC, 10A, STB Terminal 44, Cy 1.5uF
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3288HVIT-10-44-C26-R60 Виробник : Schaffner EMC Inc. fn-3287fn-3288 Description: LINE FILTER 10A