Продукція > SCHAFFNER EMC INC. > FN3288HVIT-160-40-C43-R60
FN3288HVIT-160-40-C43-R60
FN3288HVIT-160-40-C43-R60 Schaffner EMC Inc.
fn-3287fn-3288
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER SLIM 160A STB
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Line Filters 3 Phase Slim Book Style High Performance IT Line Filter 690VAC, 160A, STB Terminal 40, Cy 3.0uF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3288HVIT-160-40-C43-R60 FN3288HVIT-160-40-C43-R60 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN3287___FN3288-1730555.pdf Power Line Filters 3 Phase Slim Book Style High Performance IT Line Filter 690VAC, 160A, STB Terminal 40, Cy 3.0uF