Продукція > SCHAFFNER EMC INC. > FN3288HVIT-20-33-C26-R60
FN3288HVIT-20-33-C26-R60
FN3288HVIT-20-33-C26-R60 Schaffner EMC Inc.
Schaffner_datasheet_FN3287_-_FN3288.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 760VAC 20A CHASSIS
Packaging: Bulk
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Approval Agency: CE, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 760V
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Current: 20 A
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 760VAC 20A CHASSIS, Packaging: Bulk, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Approval Agency: CE, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 760V, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Current: 20 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3288HVIT-20-33-C26-R60 FN3288HVIT-20-33-C26-R60 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN3287___FN3288-1730555.pdf Power Line Filters 3 Phase Slim Book Style High Performance IT Line Filter 690VAC, 20A, STB Terminal 33, Cy 1.5uF