Продукція > TE CONNECTIVITY SCHAFFNER > FN3288HVIT-230-40-C26-R60
FN3288HVIT-230-40-C26-R60
FN3288HVIT-230-40-C26-R60 TE Connectivity Schaffner
Schaffner_datasheet_FN3287_-_FN3288.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: LINE FILTER 230A CHASSIS MOUNT
Packaging: Bulk
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Approval Agency: CE, ENEC, UKCA, UR
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 760 V
Current: 230 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 230A CHASSIS MOUNT, Packaging: Bulk, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Approval Agency: CE, ENEC, UKCA, UR, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 760 V, Current: 230 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3288HVIT-230-40-C26-R60 FN3288HVIT-230-40-C26-R60 Виробник : TE Connectivity / Schaffner ENG_DS_FN3288_A1.pdf Power Line Filters 3 Phase Slim Book Style High Performance IT Line Filter 690VAC, 230A, STB Terminal 40, Cy 1.5uF