Продукція > SCHAFFNER EMC INC. > FN3288HVIT-50-53-C26-R60
FN3288HVIT-50-53-C26-R60
FN3288HVIT-50-53-C26-R60 Schaffner EMC Inc.
FN3287_FN3288.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 50A
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Power Line Filters 3 Phase Slim Book Style High Performance IT Line Filter 690VAC, 50A, STB Terminal 53, Cy 1.5uF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3288HVIT-50-53-C26-R60 FN3288HVIT-50-53-C26-R60 Виробник : Schaffner FN3287_FN3288-1730555.pdf Power Line Filters 3 Phase Slim Book Style High Performance IT Line Filter 690VAC, 50A, STB Terminal 53, Cy 1.5uF