Продукція > TE CONNECTIVITY SCHAFFNER > FN3288HVIT-63-53-C26-R60
FN3288HVIT-63-53-C26-R60
FN3288HVIT-63-53-C26-R60 TE Connectivity Schaffner
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: LINE FILTER 760VAC 63A CHASS MNT
Packaging: Bulk
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Approval Agency: CE, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 760V
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Current: 63 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 760VAC 63A CHASS MNT, Packaging: Bulk, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Approval Agency: CE, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 760V, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Current: 63 A.