Продукція > SCHAFFNER > FN3288IT-16-44-C34-R60
FN3288IT-16-44-C34-R60
FN3288IT-16-44-C34-R60 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN3287___FN3288-1730555.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 3 Phase Slim Book Style High Performance IT Line Filter 480VAC, 16A, STB Terminal 44, Cy 4.4uF
на замовлення 6 шт:
термін постачання 94-103 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3288IT-16-44-C34-R60 FN3288IT-16-44-C34-R60 Виробник : Schaffner EMC Inc. FN3287_FN3288.pdf Description: LINE FILTER SLIM 16A STB
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
FN3288IT-16-44-C34-R60 FN3288IT-16-44-C34-R60 Виробник : TE Connectivity / Schaffner Schaffner_datasheet_FN3287___FN3288-3579101.pdf Power Line Filters 3 Phase Slim Book Style High Performance IT Line Filter 480VAC, 16A, STB Terminal 44, Cy 4.4uF