Продукція > SCHAFFNER EMC INC. > FN3288IT-160-40-C34-R60
FN3288IT-160-40-C34-R60
FN3288IT-160-40-C34-R60 Schaffner EMC Inc.
Schaffner_datasheet_FN3287_-_FN3288.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER SLIM 160A STB
Packaging: Box
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Current: 160 A
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER SLIM 160A STB, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Active, Current: 160 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3288IT-160-40-C34-R60 FN3288IT-160-40-C34-R60 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN3287___FN3288-1730555.pdf Power Line Filters 3 Phase Slim Book Style High Performance IT Line Filter 480VAC, 160A, STB Terminal 40, Cy 4.4uF