Продукція > SCHAFFNER > FN3288IT-20-33-C34-R60
FN3288IT-20-33-C34-R60
FN3288IT-20-33-C34-R60 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN3287___FN3288-1730555.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 3 Phase Slim Book Style High Performance IT Line Filter 480VAC, 20A, STB Terminal 33, Cy 4.4uF
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 20A CHASSIS MOUNT, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Current: 20 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3288IT-20-33-C34-R60 FN3288IT-20-33-C34-R60 Виробник : Schaffner EMC Inc. Schaffner_datasheet_FN3287_-_FN3288.pdf Description: LINE FILTER 20A CHASSIS MOUNT
Packaging: Box
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Current: 20 A
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
FN3288IT-20-33-C34-R60 FN3288IT-20-33-C34-R60 Виробник : TE Connectivity / Schaffner Schaffner_datasheet_FN3287___FN3288-3579101.pdf Power Line Filters 3 Phase Slim Book Style High Performance IT Line Filter 480VAC, 20A, STB Terminal 33, Cy 4.4uF