FN3310-2300-99-R5
FN3310-2300-99-R5 TE Connectivity Schaffner
fn-3311-and-fn-3310-compact-power-line-ac-emcemi-filter
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: LINE FLTR 520VAC 2.3KA CHASS MNT
Packaging: Box
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Post
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, cURus, ENEC
Voltage - Rated AC: 520V
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 2.3 kA
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FLTR 520VAC 2.3KA CHASS MNT, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Post, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, cURus, ENEC, Voltage - Rated AC: 520V, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 2.3 kA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3310-2300-99-R5 FN3310-2300-99-R5 Виробник : Schaffner FN%203311%20and%20FN%203310-774757.pdf Power Line Filters 2300A 800/1000kVA w/o Cy cap 3x520VAC