Продукція > SCHAFFNER > FN3310-250-99-R5
FN3310-250-99-R5
FN3310-250-99-R5 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN3311___FN3310-1511351.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 250A 100kVA 3x520VAC w/o Cy cap AC filte
на замовлення 2 шт:
термін постачання 157-166 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 520VAC 250A CHASSIS, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Post, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, cURus, ENEC, Voltage - Rated AC: 520V, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 250 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3310-250-99-R5 FN3310-250-99-R5 Виробник : Schaffner EMC Inc. fn-3311-and-fn-3310-compact-power-line-ac-emcemi-filter Description: LINE FILTER 520VAC 250A CHASSIS
Packaging: Box
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Post
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, cURus, ENEC
Voltage - Rated AC: 520V
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 250 A