Продукція > SCHAFFNER EMC INC. > FN3311-600-99-C16-R55
FN3311-600-99-C16-R55
FN3311-600-99-C16-R55 Schaffner EMC Inc.
fn-3311-and-fn-3310-compact-power-line-ac-emcemi-filter
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 520/300VAC 600A CHAS
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: CE, cURus, ENEC
Voltage - Rated AC: 520V, 300V
Frequency - Operating: 60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 600 A
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 520/300VAC 600A CHAS, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Post, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, cURus, ENEC, Voltage - Rated AC: 520V, 300V, Frequency - Operating: 60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 600 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3311-600-99-C16-R55 FN3311-600-99-C16-R55 Виробник : TE Connectivity / Schaffner Schaffner_datasheet_FN3311___FN3310-3578585.pdf Power Line Filters 600A 250kVA w/Cy cap 3x520/300VAC filter