FN3359-2500-99
FN3359-2500-99 Schaffner EMC Inc.
fn-3359-high-current-3-phase-emcemi-filter
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 2.5KA CHASSIS MOUNT
Packaging: Tray
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Three Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Post
Applications: General Purpose
Approval Agency: cURus, ENEC
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 2.5 kA
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 2.5KA CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Three Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Post, Applications: General Purpose, Approval Agency: cURus, ENEC, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 2.5 kA.
Інші пропозиції FN3359-2500-99
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3359-2500-99 FN3359-2500-99 Виробник : TE Connectivity / Schaffner Schaffner_datasheet_FN3359-3578574.pdf Power Line Filters 3 PHASE 2500A