Продукція > SCHAFFNER > FN3359-800-99
FN3359-800-99
FN3359-800-99 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN3359-1509243.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 3 PHASE 800A
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 800A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Three Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Post, Applications: General Purpose, Approval Agency: cURus, ENEC, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 800 A.
Інші пропозиції FN3359-800-99
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3359-800-99 FN3359-800-99 Виробник : TE Connectivity Schaffner fn-3359-high-current-3-phase-emcemi-filter Description: LINE FILTER 800A CHASSIS MOUNT
Configuration: Three Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Post
Applications: General Purpose
Approval Agency: cURus, ENEC
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 800 A