FN3359HV-180-28 TE Connectivity Schaffner
fn-3359-high-current-3-phase-emcemi-filter
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: LINE FILTER 180A CHASSIS MOUNT
Configuration: Three Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Threaded Post (M10)
Applications: General Purpose
Approval Agency: cURus, ENEC
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 400 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 690 V
Current: 180 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 180A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Three Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Threaded Post (M10), Applications: General Purpose, Approval Agency: cURus, ENEC, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 400 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 690 V, Current: 180 A.
Інші пропозиції FN3359HV-180-28
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3359HV-180-28 FN3359HV-180-28 Виробник : TE Connectivity / Schaffner 871A862238A4748E1D519B29A731895140DE5DED6348CB588C85AA4940D5F283.pdf Power Line Filters 3 PHASE 180A 690VAC