FN3412-35-33
FN3412-35-33 Schaffner EMC Inc.
FN%203412.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 380V-480VAC 35A CHAS
Packaging: Tray
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 50°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, cURus
Voltage - Rated AC: 380V ~ 480V
Frequency - Operating: 60Hz
Current: 35 A
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 380V-480VAC 35A CHAS, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 50°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, cURus, Voltage - Rated AC: 380V ~ 480V, Frequency - Operating: 60Hz, Current: 35 A.