FN351-16-29
FN351-16-29 Schaffner EMC Inc.
fn-351-general-purpose-emcemi-filter-for-three-phase-applications
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 16A CHASSIS MOUNT
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Last Time Buy
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 250 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 440 V
Current: 16 A
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 16A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Last Time Buy, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 250 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 440 V, Current: 16 A.
Інші пропозиції FN351-16-29
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN351-16-29 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN351H-3001123.pdf Power Line Filters 16A 440VAC