Продукція > SCHAFFNER > FN351-180-36
FN351-180-36 Schaffner
FN_351-1036149.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 180A SFTY TERM BLOCK HI-POWER FLTR/DRIVE
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 180A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Last Time Buy, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 250 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 440 V, Current: 180 A.
Інші пропозиції FN351-180-36
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN351-180-36 FN351-180-36 Виробник : TE Connectivity Schaffner fn-351-general-purpose-emcemi-filter-for-three-phase-applications Description: LINE FILTER 180A CHASSIS MOUNT
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Last Time Buy
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 250 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 440 V
Current: 180 A