FN351-280-37 TE Connectivity Schaffner
fn-351-general-purpose-emcemi-filter-for-three-phase-applications
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: LINE FILTER 280A CHASSIS MOUNT
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Last Time Buy
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 250 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 440 V
Current: 280 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 280A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Last Time Buy, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 250 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 440 V, Current: 280 A.
Інші пропозиції FN351-280-37
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN351-280-37 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN351H-3001123.pdf Power Line Filters 280A SFTY TERM BLOCK HI-POWER FLTR/DRIVES