FN351H-16-29-SEW TE Connectivity Schaffner
Schaffner_datasheet_FN351H.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: LINE FILTER 16A CHASSIS MOUNT
Packaging: Bulk
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Approval Agency: cCSAus, CE, CSA, ENEC, UKCA, UR
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 16 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 16A CHASSIS MOUNT, Packaging: Bulk, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Approval Agency: cCSAus, CE, CSA, ENEC, UKCA, UR, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 16 A.