FN351H-180-36
FN351H-180-36 Schaffner EMC Inc.
fn-351-general-purpose-emcemi-filter-for-three-phase-applications
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 180A CHASSIS MOUNT
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 180 A
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 180A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 180 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN351H-180-36 FN351H-180-36 Виробник : Schaffner FN351-3001123.pdf Power Line Filters 180A 520VAC