FN354-15-47
FN354-15-47 Schaffner EMC Inc.
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 15A CHASSIS MOUNT
Packaging: Tray
Filter Type: Three Phase (Wye)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, SEMKO
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Not For New Designs
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 250 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 440 V
Current: 15 A
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 15A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Wye), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, SEMKO, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Not For New Designs, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 250 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 440 V, Current: 15 A.
Інші пропозиції FN354-15-47
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN354-15-47 FN354-15-47 Виробник : Schaffner FN 354-795134.pdf Power Line Filters 15A STRIP TERM BLOCK THREE PHASE FILTERS