FN356-100-28
FN356-100-28 TE Connectivity Schaffner
fn-356-general-purpose-three-phase-and-neutral-line-emcemi-filter
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: LINE FILTER 100A CHASSIS MOUNT
Packaging: Tray
Filter Type: Three Phase (Wye)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Threaded Post (M10)
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 250 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 440 V
Current: 100 A
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 100A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Wye), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Threaded Post (M10), Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 250 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 440 V, Current: 100 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN356-100-28 FN356-100-28 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN356-3001093.pdf Power Line Filters 100A M10 SCREW 3 PHASE HI-CURR FLTR