FN356-150-28
FN356-150-28 Schaffner EMC Inc.
fn-356-general-purpose-three-phase-and-neutral-line-emcemi-filter
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 150A CHASSIS MOUNT
Packaging: Box
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Threaded Post (M10)
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 250 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 440 V
Current: 150 A
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Description: LINE FILTER 150A CHASSIS MOUNT, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Wye), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Threaded Post (M10), Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 250 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 440 V, Current: 150 A.
Інші пропозиції FN356-150-28
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN356-150-28 FN356-150-28 Виробник : Schaffner FN356-3001093.pdf Power Line Filters 150A M10 SCREW 3 PHASE HI-CURR FLTR