FN402B-0.5-02
FN402B-0.5-02 TE Connectivity Schaffner
FN402.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: LINE FILTER 250VAC 0.5A TH
Packaging: Tray
Inductance: 40mH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Through Hole
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 500 mA
на замовлення 396 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 0.5A TH, Packaging: Tray, Inductance: 40mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Through Hole, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: PC Pins, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 500 mA.
Інші пропозиції FN402B-0.5-02
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN402B-0.5-02 Виробник : Schaffner FN%20402-795368.pdf Power Line Filters 0.5A MED PBC MOUNT PCB FILTERS