FN402B-2.5-02
FN402B-2.5-02 Schaffner EMC Inc.
FN402.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 250VAC 2.5A TH
Packaging: Tray
Inductance: 2mH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Through Hole
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: PC Pins
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 2.5 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 2.5A TH, Packaging: Tray, Inductance: 2mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Through Hole, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: PC Pins, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 2.5 A.
Інші пропозиції FN402B-2.5-02
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN402B-2.5-02 FN402B-2.5-02 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN402-2488560.pdf Power Line Filters 2.5A PCB MOUNT MEDICAL