Продукція > SCHAFFNER > FN410-0.5-02
FN410-0.5-02
FN410-0.5-02 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN410-2488789.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters .5A / 2 STAGE PCB FILTER
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 0.5A TH, Packaging: Tray, Inductance: 24mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Through Hole, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: PC Pins, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 500 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN410-0.5-02 FN410-0.5-02 Виробник : Schaffner EMC Inc. FN410.pdf Description: LINE FILTER 250VAC 0.5A TH
Packaging: Tray
Inductance: 24mH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Through Hole
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 500 mA