FN420-1-13
FN420-1-13 TE Connectivity Schaffner
FN%20420.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: LINE FILTER 250VAC 1A CHASS MNT
Packaging: Tray
Inductance: 13mH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Termination Style: Quick Connect
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Current: 1 A
на замовлення 175 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 1A CHASS MNT, Packaging: Tray, Inductance: 13mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Termination Style: Quick Connect, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Current: 1 A.
Інші пропозиції FN420-1-13
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN420-1-13 Виробник : Schaffner FN420-4-13-Schaffner-1201668.pdf Power Line Filters 1A FASTON PCB FILTERS