FN5010-150-99 TE Connectivity Schaffner
FN5010.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: LINE FILTER 150A CHASSIS MOUNT
Packaging: Tray
Inductance: 500µH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 230 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 400 V
Current: 150 A
Написати відгук
Description: LINE FILTER 150A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Inductance: 500µH, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 230 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 400 V, Current: 150 A.