FN5010-42-99 Schaffner EMC Inc.
FN5010.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 42A CHASSIS MOUNT
Packaging: Tray
Inductance: 1.58mH
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 230 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 400 V
Current: 42 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 42A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Inductance: 1.58mH, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 230 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 400 V, Current: 42 A.