FN5010-48-99 Schaffner EMC Inc.
FN5010.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 48A CHASSIS MOUNT
Packaging: Tray
Inductance: 1.5mH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 230 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 400 V
Current: 48 A
Написати відгук
Description: LINE FILTER 48A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Inductance: 1.5mH, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 230 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 400 V, Current: 48 A.
Інші пропозиції FN5010-48-99
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN5010-48-99 Виробник : Schaffner FN5010.pdf Power Line Filters 48A UNIVERSAL SINE WAVE OUT. FLTR