FN5010-510-99 Schaffner EMC Inc.
FN5010.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 510A CHASSIS MOUNT
Packaging: Tray
Inductance: 170µH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 230 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 400 V
Current: 510 A
Написати відгук
Description: LINE FILTER 510A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Inductance: 170µH, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 230 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 400 V, Current: 510 A.