FN5030-25-33 Schaffner EMC Inc.
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 25A CHASSIS MOUNT
Packaging: Tray
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Three Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block, Wire Leads
Applications: General Purpose
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 288 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 500 V
Current: 25 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 25A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Three Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Wire Leads, Applications: General Purpose, Part Status: Obsolete, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 288 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 500 V, Current: 25 A.
Інші пропозиції FN5030-25-33
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN5030-25-33 FN5030-25-33 Виробник : Schaffner SCHF_S_A0007017854_1-2522384.pdf Power Line Filters 25A ADD-ON SINE WAVE OUTPUT FILTERS