Продукція > SCHAFFNER > FN5040-4.5-82
FN5040-4.5-82
FN5040-4.5-82 Schaffner
FN_5040_FN_5045-1036112.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 4.5A 13mH 2.2uF Sine Wave Filter
на замовлення 38 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 4.5A CHASSIS MOUNT, Packaging: Box, Inductance: 13mH, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Regenerative Motor Drive, Approval Agency: cURus, Part Status: Last Time Buy, Current: 4.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN5040-4.5-82 Виробник : Schaffner EMC Inc. FN5040-FN5045.pdf Description: LINE FILTER 4.5A CHASSIS MOUNT
Packaging: Box
Inductance: 13mH
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Regenerative Motor Drive
Approval Agency: cURus
Part Status: Last Time Buy
Current: 4.5 A
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
FN5040-4,5-82 Виробник : Schaffner EMC Inc. FN%205040%20-%20FN%205045.pdf Description: FILTER LC SINE WAVE MTR DR 4.5A