FN5040-62-86 Schaffner EMC Inc.
FN5040-FN5045.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 62A CHASSIS MOUNT
Packaging: Box
Inductance: 850µH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Approval Agency: cURus
Current: 62 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 62A CHASSIS MOUNT, Packaging: Box, Inductance: 850µH, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Regenerative Motor Drive, Approval Agency: cURus, Current: 62 A.
Інші пропозиції FN5040-62-86
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN5040-62-86 FN5040-62-86 Виробник : Schaffner FN_5040_FN_5045-1036112.pdf Power Line Filters 62A 0.85mH OUT FLTR Frequency Inverters