FN5045-260-99 TE Connectivity Schaffner
FN5040-FN5045.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: LINE FILTER 260A CHASSIS MOUNT
Packaging: Box
Inductance: 200µH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Approval Agency: cURus
Current: 260 A
Написати відгук
Description: LINE FILTER 260A CHASSIS MOUNT, Packaging: Box, Inductance: 200µH, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Regenerative Motor Drive, Approval Agency: cURus, Current: 260 A.
Інші пропозиції FN5045-260-99
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN5045-260-99 FN5045-260-99 Виробник : Schaffner FN_5040_FN_5045-1036112.pdf Power Line Filters 260A 0.2mH OUT FLTR Frequency Inverters